Polecamy
5 gwiazd fitness, które warto obserwować na Instagramie
Fitness

5 gwiazd fitness, które warto obserwować na Instagramie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zaczynacie swoją przygodę z aktywnością fizyczną i potrzebujecie motywacji albo po prostu lubicie być na bieżąco z tym, co w świecie sportu słychać, koniecznie zobaczcie profile tych 5-ciu gwiazd fitnessu.

Dzięki ich obserwowaniu będziecie mogli skorzystać z proponowanych treningów i pomysłów na posiłki. Sprawdźcie, kogo teraz trzeba śledzić na Instagramie.

  1. Anna Lewandowska

W tym rankingu nie mogło zabraknąć Ani, czyli polskiej gwiazdy i trenerki fitness. Żona piłkarza nie tylko motywuje do ćwiczeń i proponuje zdrowy styl życia, lecz także porusza ważne kobiece kwestie. Z nią na pewno nie usiedzicie za długo na kanapie.

2. Amanda Bisk

Ta australijska bogini fitnessu jest też instruktorką jogi i trenerką CrossFit. Z pewnością przekona Was, że można znaleźć kilka minut dziennie na ćwiczenia.

3. Steve Cook

Jedna z najpopularniejszych twarzy w branży fitness. Na jego profilu zobaczycie wiele wskazówek żywieniowych i relacje z treningów.

4. Jennifer Forrester

Ekspertka w kwestii fitness i odnowy biologicznej. Dzieli się na swoim koncie treningami, zdrowymi posiłkami i cytatami motywacyjnymi. Pokazuje, że ćwiczyć można zawsze i wszędzie. Nawet z dzieckiem pod opieką.

5. Curtis Williams

Były gracz NFL. Na jego profilu jest mnóstwo notatek z #MondayMotivation, więc dzięki niemu możecie polubić poniedziałki.

To którą z tych gwiazd zaobserwujecie jako pierwszą?

Przeczytajcie też: Ekologiczne odpowiedniki popularnych artykułów higienicznych

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zbudować minimalistyczny młodzieżowy styl: Piękno prostoty
Jak zbudować minimalistyczny młodzieżowy styl: Piękno prostoty
W tym artykule przyjrzymy się temu, jak zbudować taki styl, podkreślając piękno prostoty.
Jak naturalne suplementy diety mogą wspierać proces odchudzania?
Jak naturalne suplementy diety mogą wspierać proces odchudzania?
Odkryj, jak naturalne suplementy diety mogą pomóc w skutecznym odchudzaniu. Dowiedz się, jakie preparaty są najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne.
Czy warto zainwestować w opiekę medyczną na życzenie?
Czy warto zainwestować w opiekę medyczną na życzenie?
Rozważasz opiekę medyczną na życzenie? Poznaj zalety i wady tej nowoczesnej formy opieki zdrowotnej, aby podjąć dobrą decyzję.
Ostatnie wpisy