Polecamy
Chcesz zacząć praktykować jogę? Sprawdź, jak robią to gwiazdy
Fitness

Chcesz zacząć praktykować jogę? Sprawdź, jak robią to gwiazdy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Joga to nie tylko doskonały sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, ale przede wszystkim klucz do odpoczynku, relaksu i spokoju umysłu. Nic dziwnego, że wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez jej codziennego praktykowania. Miłośników jogi można znaleźć również wśród polskich gwiazd, która pozwala im zachować piekny wygląd, jak również doskonałe samopoczucie. Zobaczcie, jakie gwiazdy zachęcają do ćwiczeń!

Do regularnego praktykowania jogi zachęca m.in. polska tancerka i projektantka modowa Ewa Szabatin. W swoim ostatnim poście na Instagramie pokazuje fragment swojego treningu. Gwiazda podkreśla, że joga nie tylko doskonale wpłynęła na jej ciało, ale również wskazuje na jej zdrowotny aspekt – dzięki niej pozbyła się bólu pleców oraz migreny.

Najlepszym sposobem na rozciąganie ciała jest praktyka jogi! Dlatego namawiam Cię na poznanie tej techniki i zadbanie o swoje ciało! Przecież ono ma Ci służyć jeszcze przez wiele lat! – pisze gwiazda.

Jogę od dłuższego czasu praktykuje również Julia Wieniawa, która wielkrotnie zapewniała, że pozwala jej ona zachować nie tylko piękną i szczupłą sylwetkę, ale też pozwala się wyciszyć i zrelaksować. Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie widzimy aktorkę praktykującą jogę w otoczeniu zachwycających górskich krajobrazów. Virabhadrasana B to jedna z pocyji w jodze, która m.in. zwiększa wytrzymałość oraz siłę, a także wpływa pozytywnie na metabolizm.

Wielką miłośniczką jogi jest również Julia Grant-Scott, która wspólnie ze swoim mężem – mistrzem jogi, chętnie dzieli się swoimi treningami w mediach społecznościowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Miedziane baterie łazienkowe – elegancja i trwałość dla Twojej łazienki
Miedziane baterie łazienkowe – elegancja i trwałość dla Twojej łazienki
Odkryj elegancję i trwałość miedzianych baterii łazienkowych. Dodaj uroku i stylu do swojej łazienki już dziś!
Jak wybrać siedzisko do nowoczesnego wnętrza -przewodnik po materiałach i stylach
Jak wybrać siedzisko do nowoczesnego wnętrza -przewodnik po materiałach i stylach
Odkryj różne materiały i style idealnego siedziska dla nowoczesnego wnętrza. Czytaj dalej i dowiedz się, jak dobrać odpowiednie meble do swojego domu.
Korony pełnoceramiczne vs korony metalowo-ceramiczne
Korony pełnoceramiczne vs korony metalowo-ceramiczne
Korony dentystyczne to jedna z najpopularniejszych metod leczenia stomatologicznego, stosowana w celu odbudowy uszkodzonego zęba. Dwa najczęściej stosowane rodzaje koron to korony pełnoceramiczne i korony metalowo-ceramiczne. W tym artykule porównamy oba rodzaje koron pod kątem estetyki, trwałości, biokompatybilności, ceny i innych ważnych czynników.
Ostatnie wpisy